Pełne wsparcie IT już od 190 zł/h

Świadczymy pełne wsparcie IT dla firm.
Służymy pomocą na każdym etapie wdrożenia systemów. Od przygotowania po analizę gotowych wdrożeń i możliwości ich rozwoju.

Wspieramy przedsiębiorców w ogarnianiu chaosu już od 190 zł za godzinę pracy konsultantów (cena dla klientów abonamentowych) normalna cena to 250-300zł.

Zobacz w czym możemy CI pomóc.

Image

Zintegrujemy Twoje systemy

Połączymy Twoje systemy księgowe, biznesowe i ERP abyś Ty i Twoi pracownicy mogli korzystać ze wszystkich danych zgromadzonych w różnych Twoich programach.

Twoja firma używa najczęściej kilka systemów. Zdarza się, że masz branżowy system do składania zamówień lub specjalistyczny CRM, w którym są wszystkie Twoje kontakty. Albo e-sklep jest obsługiwany przez zewnętrzną aplikaję, którą trzeba zintegrować z systemem ERP.

Jeśli uznasz, że chcesz pracować na tych wszystkich programach, to zintegrujemy w nich wymianę danych abyś miał połączoną w całość obsługę klienta w każdym dziale firmy.

Image

Wdrożymy u Ciebie oprogramowanie klasy ERP

Zintegrowane systemy do zarządzania firmą, Systemy mobilne oraz systemy ERP w chmurze. Dobierzemy rozwiązanie odpowiednie dla Twoich potrzeb. Skutecznie wdrożymy od początkowej Analizy Twojej firmy po końcowe uruchomienie systemu.

Image

Zapewnimy Ci stałą obsługę i Pomoc informatyczną IT

Będziemy dostępni do Twojej dyspozycji również po zakończeniu wdrożenia. Zaoferujemy Ci stałe wsparcie systemu enova365 i Comarch ERP Optima przez cały okres jego użytkowania. Możesz wybrać różne formy wsparcia: od jednorazowych zgłoszeń typu helpdesk do stałych umów abonamentowych.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo i korzystne opłaty za tą pomoc i wybierz umowę abonamentową na serwis systemów.Zapewne jak każdy większość Przedsiębiorców uważasz, że powinieneś zatrudnić informatyka na stałe u siebie w firmie. Zastanawiałeś się skąd takie przekonanie?

Zanim zatrudnisz u siebie Informatyka na pełen etat najpierw to przeczytaj:
Zanim zatrudnisz Informatyka

Jeśli czujesz, że w swojej firmie potrzebujesz usystematyzować pewne zadania informatyczne i procedury abyś nie tracił więcej swoich klientów. Jeśli potrzebujesz rozwiązać problemy ze sprzętem i infrastrukturą komputerową aby nie mieć więcej przestojów w obsłudze Twoich klientów z tego powodu, to umów się z nami na Wstępne Bezpłatne Konsultacje.

Spotkamy się, określimy Twoje potrzeby biznesowe, doradzimy i dobierzemy dedykowane rozwiązanie pod Twoją firmę i do tego zaoferujemy Ci stałą opiekę informatyczną.Wstępna rozmowa pozwoli nam sprecyzować Twoje potrzeby i wymagania.
Sprawdzimy czy już potrzebujesz Informatyka na stałe, czy lepiej żebyś nie ponosił kosztów z tym związanych i skorzystał z usług outsourcingu IT.
Powiemy Ci czy już potrzebujesz systemu ERP, który zautomatyzuje Twoje zadania i określimy jaki powinien to być system.