background

Sprzedaż komputerów

Laptopy, indywidualnie dobrane zestawy komputerowe i komputery firmowe najpopularniejszych światowych marek.
To wszystko dostępne u nas.

Wyślij zapytanie


Laptopy Komputery

Komputery używane

Komputer lub Laptop z BIT SERWIS

Powiedz do czego chcesz używać swojego sprzętu, a my dobieżemy najlepszą i niezawodną konfigurację..

image

LAPTOPY

Czy tylko marka ma znaczenie? Wiemy co najczęściej jest naprawiane w naszym serwisie. Potrafimy dobrać i doradzić zakup laptopa odpowiedniego do Twoich zastosowań. Praca w trudnych warunkach i w trudnym terenie. Długi czas pracy na baterii, odpowiedniej wielkości ekran LCD i dobór akcesorii. O to wszystko będziemy się martwić jak spełnić Twoje kluczowe wymagania co do jakości sprzętu.

image

Zestawy komputerowe

Chyba tysiące komputerów złożyliśmy i uruchomiliśmy w trakcie 30-letniej pracy.
Nie kupuj zwykłego komputera do grania, bo na nim nie pograsz!
Nie kupuj "wypasionego" sprzętu z najnowszą grafiką do firmy, jeśli tego naprawdę nie potrzebujesz! Nie wykorzystasz jego mocy i ... przepłacisz!
Dobieramy i składamy zestawy komputerowe pod Twoje indywidualne wymagania i zamówienie. Możesz wybrać od koloru i kształtu obudowy po akcesoria polepszające komfort użytkowania sprzętu.

image

Komputery firmowe

Dell, HP, Lenovo. Znasz te i podobne marki. Na pewno kojarzysz je z większą niezawodnością. Do tego Ci producenci najczęściej dokładają lepszą i dłuższą gwarancję, która ma poprawić Twoje bezpieczeństwo i dłuższe sprawne użytkowanie komputera. Obecnie w bardzo korzystnej cenie można kupić sprzęt tak zwany markowy i cieszyć się jego niezawodnością. Zapytaj nas o takie opcje zakupu komputera firmowego.

image

Komputery używane

Często do pracy w firmie nie musisz kupować nowych i drogich komputerów. Wystarczy dobrze skonfigurowana i "podrasowana" przez nas tak zwana "używka". Na stałe posiadamy w sprzedaży firmowe komputery (poleasingowe) firm DELL, HP, LENOVO oraz notebooki tych firm.
Wszystkie używane komputery są przez nas sprawdzane i konfigurowane i sprzedawane z oryginalnym systemem Windows.
Otrzymujesz na nie pełną gwarancji oraz fakturę VAT.

Więcej o Komputerach używanych

Dlaczego więc powinieneś kupić komputer w BITSERWISIE?

Zwykłe komputery kupowane są w marketach albo w internecie.

Te niezwykłe komputery i laptopy kupione w naszej Firmie Komputerowej wyróżnia coś więcej:

30-letnie doświadczenie

Sprzedajemy je po prostu od tylu lat. Zaczynaliśmy od procesora 286. Potem poznaliśmy wszystkie platformy i rdzenie każdej wersji procesora. Potrafimy dobrać sprzęt i dla gracza i dla firmy produkcyjnej (na pewno musi być niezawodny) i dla jej prezesa. Tutaj decyduje wydajność i jednocześnie prestiż. Nie jakiś zwykły komputer z marketu. :)

Pełne wsparcie i Serwis na miejscu

W tym temacie nasza nazwa mówi wszystko. Serwisujemy je od zawsze. Komputer lub laptop kupiony u nas ma zapewnione stałe wsparcie, w postaci serwisu komputerowego lub stałej umowy IT. Nie pozwól sobie na przestoje i wysyłanie komputerów do sprzedawców gdzieś z internetu. Często takie naprawy naprawdę są nieopłacalne.

Użyteczność

U nas kupisz komputer w pełni gotowy do pracy. Zainstalujemy, skonfigurujemy niezbędne rzeczy. Przegramy wszelkie Twoje ważne dane i programy abyś mógł od razu po wyjściu od nas pracować na pełnych obrotach i nie tracić czasu na ciągłe aktualizacje systemu. Jeśli zechcesz to uruchomimy i podłaczymy pod sieć firmową każdy sprzęt na miejscu w Twojej firmie.

background

Jeśli masz pytania odnośnie zakupu komputerów

Staramy odpowiedzieć się na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin.
Wyślij nam swoje zapytanie ofertowe:

Możesz do nas napisać na dowolny temat związany z zakupem sprzętu. Z przyjemnościa odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Doradzimy Ci co powinieneś kupić.

Sprecyzowanie Twoich oczekiwań i wymagań co do sprzętu, pozwoli nam na dobór odpowiedniej konfiguracji i jak najkorzystniejszego rozwiązania technicznego dostosowanego do Twoich potrzeb.

Napisz do nas lub po prostu zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Zadzwoń: 89 535 95 94