background

od 1990 roku

Pomagamy

w rozwoju ich firm i poprzez ulepszanie
i optymalizację
procesów biznesowych
oraz wdrażanie systemów do zarządzania firmami,
bez dezorganizowania pracy zespołowi

Sprawdź jakie korzyści da Ci ulepszenie i optymalizacja procesów biznesowych w firmieDoskonale wiemy na czym zależy Przedsiębiorcom prowadzącym własny biznes.

Zależy im głównie na świętym spokoju i pewności, że w firmie wszystko jest pod ich kontrolą.

Chcesz aby firma się rozwijała i biznes sam się kręcił, bez potrzeby ciągłej kontroli i nadzorowania? Aby pracownicy sami wykonywali zadania określone procedurami i abyś mógł poświęcić jak najmniej czasu na ich kontrolę? Żebyś Ty mógł się skupić na strategii i pozyskiwaniu klientów.

Zanim wdrożysz skomplikowane systemy do zarządzania...

zbadaj i przeanalizuj procesy, które mają miejsce w firmie. Dobrze wdrożone procesy powinny być dobrze przeanalizowane, ustrukturyzowane, poprawnie opisane i następnie dopiero zautomatyzowane. Jeśli zrobisz to w swojej firmie, to system ERP, który później wdrożysz wiedząc jak wyglądają procesy w firmie, w znacznej mierze przejmie od Ciebie zarządzanie i kontrolowanie postępu prac pracowników.

W ten sposób wkroczysz w inny wymiar zarządzania Twoją firmą. Zwiększysz wydajność swoich pracowników i podniesiesz jakość usług ograniczając swój osobisty czas pracy.

Ale jest jeszcze coś ważniejszego

Procesy muszą być osadzone w realiach firmy i Twojego zespołu. Bo inaczej Twoi Pracownicy albo będą się buntowali, albo nie będą realizowali go prawidłowo czyniąc szkody, które ciężko jest na pierwszy rzut oka zauważyć.

Skupiamy się na tym w pracy z klientami. Nie przychodzimy do firmy i nie naprawiamy jej bez przeanalizowania jak ona działa. Nie jest problemem wymyśleć procesy, które nie będą realizowane przez pracowników. Nie jest problemem wdrożyć Ci skomplikowany system ERP.

Sztuką jest stworzyć system i procesy, które będą współgrać z resztą firmy.

Tym sposobem zyskasz większy spokój.

background

To dopiero wierzchołek góry lodowej

Ucz się od najbardziej efektywnych firm w Twojej branży. System do prowadzenia firmy nie powinien tylko spełniać wymaganych prawem przepisów.

Zamiast najprostszych systemów do fakturowania, lub kilku oddzielnych systemów do sprzedaży, księgowości i analiz, przyjrzyj się narzędziom, które ułatwią wszelkie procesy biznesowe w Twojej firmie. 

W systemie sprawdzisz na czym tak naprawdę zarabiasz. Będziesz mógł zdalnie rozliczać zadania swoich pracowników, a oni będą mieli dostęp do danych klientów z każdego miejsca jak również z każdego urządzenia - komputera lub smartfona.

Możesz mieć to w jednym nowoczesnym systemie.

A dzięki systemowi mobilnemu nie będziesz musiał być ciągle obecny w firmie, a Twoi pracownicy będą mogli również pracować zdalnie.

Twój "święty" spokój na wyciągnięcie ręki.

Nie wiesz jakiego systemu potrzebujesz?

Spotkaj się z nami, określimy Twoje potrzeby biznesowe, dobierzemy dedykowane rozwiązanie pod Twoją firmę i do tego zaoferujemy Ci opiekę informatyczną.

Jeśli dalej masz wątpliwości czy w ogóle potrzebujesz jakiegokolwiek rozwiązania systemowego
to na spotkaniu z nami, dowiesz się, że niektóre procedury i procesy nie wymagają w ogóle wprowadzania skomplikowanych systemów do zarządzania, a możesz je wykonac samodzielnie.

A jeśli już wiesz jakie masz potrzeby

albo szukasz konkretnego systemu, który "zepnie" wszystko w całość, a Ty będziesz mógł spokojnie zarządzać swoją firmą, to przejdź tutaj:


Poznaj oprogramowanie, które wdrażamy i dowiedz się dlaczego wybraliśmy takie systemy.

background

Umów się na Wstępne Konsultacje

Jeśli czujesz, że w swojej firmie potrzebujesz usystematyzować pewne zadania i procedury aby lepiej obsługiwac swoich klientów, to umów się z nami na Wstępne Bezpłatne Konsultacje.


Wstępna rozmowa pozwoli nam sprecyzować Twoje potrzeby i wymagania. Sprawdzimy czy już potrzebujesz systemu ERP i określimy jaki powinien to być system.


Staramy odpowiedzieć się na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin.

Możesz do nas napisać na dowolny temat związany z oprogramowaniem dla firm. Z przyjemnościa odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Napisz do nas lub po prostu zadzwoń:

Zadzwoń: 530 020 720