background

Sprawdzone komputery używane z GWARANCJĄ

Poleasingowe Laptopy, Komputery i Serwery

Wyślij zapytanie


Dlaczego powinieneś kupić komputer używany/poleasingowy w BIT SERWIS?

Zwykłe komputery używane możesz kupić wszędzie w internecie.
Nasze niezwykłe komputery i laptopy używane wyróżnia coś więcej:

image

Gwarancja 12 miesięcy

Czy masz jak większość użytkowników obawy o stan "używki"?

Nie wiadomo gdzie komputer pracował, kto go używał i kiedy może padnie całkowicie. Nie musisz się tego obawiać. Komputery używane były najczęściej w dużych firmach i korporacjach. Po jakimś standardowym okresie 2-4 lat są po prostu wymieniane na nowsze modele. Modele, które sprzedajemy są to serie przeznaczone dla firm.

Charakteryzują się one lepszą jakością, konstrukcją i o parametrami nie najsłabszymi i najtańszymi. Stąd na pewno mogą działać przez kilka lat bez większych awarii typu usterka chipsetów czy awaria płyty głównej. Sprzedajemy je od wielu lat i nie mają one problemów z usterkami. Ale dla pewności dajemy na komputery poleasingowe całe 12 miesięcy gwarancji. Możesz też za dopłatą rozszerzyć tą gwarancje do 2 lat.

image

Gwarancja PREMIUM na dysk SSD i zasilacz

Gwarancja PREMIUM w Bit Serwis to specjalna oferta na zakupione u nas dyski SSD i zasilacze do laptopów lub zestawów komputerowych.

Jeśli w ciągu pierwszych 6 miesięcy użytkowania ulegnie awarii Twój dysk SSD lub ładowarka do laptopa albo zasilacz do komputera, to w Bit Serwis wymienimy Ci go od ręki na nowy sprawny egzemplarz. Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie ciągłość pracy i że nie chcesz czekać na wymianę na gwarancji do 14 dni. Stąd ta oferta, która zapewni Ci korzystanie z laptopa lub komputera bez przestojów i zbędnych pobytów w serwisie.

Dotyczy każdego laptopa i komputera używanego zakupionego po 1 kwietnia 2021.

image

Wsparcie po sprzedaży

Kupując u nas sprzęt (nie tylko ten używany) masz zapewnione wsparcie naszego serwisu po zakupie.

Oferujemy doradztwo, pomoc bieżąca i szybka naprawa na miejscu. Możesz się cieszyć sprzętem i nie tracić czasu na pobyt w serwisie. Każdy komputer używany zakupiony u nas ma w ramach serwisu darmowy przegląd i konserwację układu chłodzenia. Wykonamy go po 12 miesiącach od daty zakupu. Pozwoli Ci to użytkować go jeszcze dłużej bez awarii.

Zapewniamy Ci też wyjątkowa ofertę - możliwość wymiany zakupionego u nas komputera używanego na inny, nowszy. Po okresie 1-2 roku możesz wymienić za dopłatą swój egzemplarz na nowszy. Twój stary weźmiemy w rozliczeniu. Dotyczy komputerów zakupionych po 1 kwietnia 2021 roku.

A jeśli nie wiesz jaki sprzęt będzie dla Ciebie odpowiedni to możesz u nas stestować komputer przed zakupem. Spytaj o taką możliwość naszych handlowców.

background

Jeśli masz pytania odnośnie zakupu komputerów

Staramy odpowiedzieć się na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin.
Wyślij nam swoje zapytanie ofertowe:

Możesz do nas napisać na dowolny temat związany z zakupem sprzętu. Z przyjemnościa odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Doradzimy Ci co powinieneś kupić.

Sprecyzowanie Twoich oczekiwań i wymagań co do sprzętu, pozwoli nam na dobór odpowiedniej konfiguracji i jak najkorzystniejszego rozwiązania technicznego dostosowanego do Twoich potrzeb.

Napisz do nas lub po prostu zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Zadzwoń: 89 535 95 94