zatrudni specjalistę ds. wdrożeń oprogramowania klasy ERP (enova365, Comarch Optima).

ABY ZACZĄĆ PRACĘ U NAS KONIECZNIE MUSISZ:

  • znać obsługę arkuszy kalkulacyjnych Excel w stopniu bardzo dobrym
  • mieć prawo jazdy kategorii B
  • posiadać zdolność analitycznego myślenia
  • potrafić i lubić rozmawiać z ludźmi

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI MILE PRZEZ NAS WIDZIANE:

  • systematyczność i samodzielność w planowaniu pracy i realizowaniu powierzonych zadań
  • chęć do nauki i rozwoju
  • znajomość html, xml, git, C#, T-SQL, SQL, środowiska .net, visual basic
  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w obsłudze systemów ERP lub w informatyce
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu związanego z prowadzeniem biznesu

TWOJE ZADANIA NA TYM STANOWISKU TO:

  • realizowanie zadań zleconych przez użytkowników systemu
  • obsługa klienta, głównie telefoniczna i zdalna
  • pomoc techniczna i merytoryczna dla użytkowników systemu
  • wizyty serwisowe u klienta
  • przygotowywanie instrukcji stanowiskowych i szkolenie użytkowników
  • wdrażanie systemów ERP w oparciu o analizę przedwdrożeniową

NASZA OFERTA:

  • Praca w stabilnej firmie, w dobrej lokalizacji, a przede wszystkim we wspaniałej i przyjaznej atmosferze.
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia, może być umowa o pracę lub inna forma współpracy.

Czekamy na Twoją aplikację (CV) przesłaną na: bitserwis@bitserwis.com.pl