background

System enova365

Jest wiele systemów ERP do zarządzania firmami.

My wybraliśmy enova365, zintegrowany i w pełni mobilny system do zarządzania Twoją firmą.

umów prezentację systemu enova365

Co wyróżnia system enova365?

bg

Wybierz sposób w jaki chcesz korzystać z systemu

Masz możliwość korzystania z enova365 z każdego urządzenia, z dowolnego miejsca, ale dodatkowo masz do wyboru cztery unikatowe interfejsy. Sam wybierasz opcję dostępu do danych swojej firmy.

enova365 to różne możliwości licencjonowania

Wybierz model zakupu licencji odpowiedni dla Twoich możliwości i potrzeb.

Zainteresowany systemem?

Opowiedz czego oczekujesz od systemu, a my pokażemy Ci odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

background

Sprawdź jaką wersję enova365 wybrać:

System może rosnąć razem z Twoją firmą.

enova365 jest dostępna w trzech wariantach – oznaczonych kolorami: srebrnym, złotym i platynowym. Każda z nich ma rozbudowaną funkcjonalność, tak aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorstwa łatwo rozwiniesz system. Przejście na wyższy wariantami systemu odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji, za różnicę w cenie.

Dlaczego powinieneś Aktualizować system enova365?

Image

Przy zakupie systemu enova365 pierwsze 12 miesięcy gwarancji otrzymujesz w cenie licencji!

W kolejnych latach w ramach aktualizacji producent dostarcza nowe wersje systemu enova365.

Korzyści dla Twojej firmy, które zyskujesz dzięki zakupowi gwarancji na coroczną aktualizację systemu enova365:

Zmiany w przepisach


Twój fundament bezpieczeństwa pracy z systemem: masz zapewnioną gwarancję bieżącej aktualizacji oprogramowania do zmian w przepisach polskiego prawa, przepisów kadrowymi, księgowymi i innymi.

System tworzony przez profesjonalistów od zarządzania, handlu, księgowości oraz kadr i płac. enova365 jest prawie natychmiast dostosowana do zmian w przepisach. W ramach gwarancji i aktualizacji otrzymasz dostosowanie do zmian w prawie np. RODO, JPK, split payment. Nie musisz nic dodatkowo dopłacać. Bezpieczeństwo Twojego biznesu jest priorytetem.

Dostęp do nowych funkcji


enova365 jest stale rozwijana o nowe funkcje. Nowa funkcjonalność jest zawsze dostępna po aktualizacjach systemu.

Producent rozwija ofertę i wprowadzamy do niej nowe moduły systemu. Często też usprawnia działanie tych, które już klienci użytkują. Zmiany dostosowują system do nowych wymogów rynku, poszerzają funkcjonalności i mają na celu optymalizację pracy użytkowników. Wykupując gwarancje na system enova365 wszystkie nowości wprowadzone do posiadanych modułów otrzymasz bezpłatnie.

Nowości technologiczne


enova365 to nowowczesny system oparty o sprawdzone trendy technologiczne.

Rozwój technologiczny systemu enova365 to jeden z najważniejszych aspektów jaki jest dostarczamy Klientom. Eksperci dbają o zgodność aplikacji z wymogami rynku. Wprowadzają nowe dedykowane interfejsy i integrują enova365 z oprogramowaniem na urządzenia mobilne. A Ty otrzymujesz te wszystkie nowości w ramach swojej gwarancji i aktualizacji systemu.

Bezpieczeństwo biznesowe


Ciągły rozwój systemu enova365 zapewni Ci stabilność i bezpieczeństwo bizesowe.

System enova365 jest projektowany z myślą o użytkowniku. Wiemy jak ważna jest dla Ciebie ciągłość działania wszystkich procesów w Twojej firmie. Dostarczając aktualne wersje oprogramowania, zapewniamy jednocześnie stabilność systemu oraz bezpieczeństwo Twoich danych.

background

Dla jakich firm jest enova365?

System może rosnąć razem z Twoją firmą. Sprawdź jaką wersję enova365 wybrać:

 • MAŁE I ŚREDNIE FIRMY
  Kontroluj koszty i przychody

  Planuj i kontroluj wydatki. enova365 pozwala zapewnić lepszą kontrolę nad gospodarką finansową małego i średniego przedsiębiorstwa. Możesz analizować zyski na podstawie składanych zamówień oraz zestawień. Oodejmuj trafne decyzje, wszystkie dane masz zawsze pod ręką, w jednym systemie.

  Oszczędzaj czas i pieniądze

  Składanie zamówień, automatyczna obsługa zleceń, pełna kontrola nad magazynem – to wszystko jest dostępne za jednym kliknięciem. Wykorzystaj enova365 w finansach, handlu czy projektach i optymalizuj swoje procesy, uzyskaj wzrost efektywności.

  Zintegruj firmę w jednym systemie

  Wykorzystaj potencjał swojej firmy i pracowników. Połącz wszystkich pracowników i poszczególne zadania w jednym systemie. enova365 porządkuje liczne procesy zachodzące w Twojej firmie. Pomoże w organizacji przepływu informacji oraz usprawnia komunikację.

 • DUŻE FIRMY
  Wielofirmowość, wielooddziałowość

  Możesz zarządzać przedsiębiorstwem wielooddziałowym i a nawet korporacją. Możesz kupić licencje enova365 dla Twoich spółek i firm powiązanych kapitałowo. enova365 pozwali Ci dostosować skonfigurować oprogramowanie dla dużych firm i o złożonych strukturach organizacyjnych.

  Business Intelligence

  Zestawienia, raporty i analiz dostępnne w miejscu wykonywanej pracy. Ty, zarząd, pracownicy i analitycy w twojej firmie otrzymacie możliwość integracji systemu z preferowanym narzędziem do wizualizacji danych. Możesz analizować każdy obszar działaności.

  Workflow i DMS

  Zarządzaj organizacją poprzez stworzenie procesów w systemie. Workflow pozwali Ci dowolnie modelować ścieżki oraz strukturę organizacyjną Twojej firmy. Daj pracownikom szybki wgląd w powierzone zadania i wymagane akceptacje. Obieg dokumentów stanie się dużo prostszy.

 • INSTYTUCJE PUBLICZNE
  Budżetowanie i projekty unijne

  System umożliwia tworzenie budżetu dla danego projektu, planowanie kosztów oraz kontrolę realizacji projektu. W wielu instutycjach w Polsce doskonale sprawdza się w realizowanych projektów finansowanych ze środków UE. enova365 zapewnia obsługę w zakresie planowania i realizacji projektów.

  Obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowa

  enova365 pozwoli instytucji na prowadzenie ewidencji księgowej według klasyfikacji budżetowej i zadaniowej, które są wymagane do poprawnego funkcjonowania administracji publicznej.

  Workflow i DMS – system zarządzania dokumentami

  enova365 pozwala na prowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów w instytucjach publicznych. System odtwarza pełen obieg dokumentów. Wykorzystaj możliwości systemu enova365 Workflow i miej kontrolę nad przepływem pracy w swojej Instytucji.

  Centra usług wspólnych

  Współpraca modułów do rozliczania księgowości, obsługi procesu centralizacji VAT, zarządzania zasobami ludzkimi, majątkiem i zamówieniami, wsparta mechanizmami wymiany informacji, zapewnia pełną obsługę informatyczną administracji publicznej.

 • BIURA RACHUNKOWE
  >Pulpit Klienta biura rachunkowego

  Zarządzaj biurem rachunkowym w nowoczesny sposób. Przesyłaj dane i dokumenty między klientem a biurem rachunkowym i usprawniaj swoją pracę. Dostęp klienta do rozliczeń podatkowych i rozrachunków – bez konieczności kontaktu telefonicznego czy mailowego.

  Obsługa księgowa klientów

  Zarządzaj jednocześnie wieloma bazami danych. Obsługę setek klientów wewnątrz jednego systemu. Automatyzacja powtarzalnych czynności. Możliwość przeprowadzania operacji jednocześnie na wielu bazach.

  Komunikacja z klientem

  Zarządzaj wieloma bazami klientów lub – w przypadku klientów używających systemu enova365 – pracuj na bazie współdzielonej.

background

Zobacz jak możesz wdrożyć enova365

Dzięki szerokim możliwością konfiguracji system enova365 dostosujemy go do Twojego biznesu! Poznasz zalety elastycznego oprogramowania ERP i skompletujesz swój system ze wszystkich dostępnych opcji.

Umów się z nami i dowiedz się więcej o procesie wdrożenia oprogramowania przez naszą firmę. Jesteśmy Autoryzowanem Partnerem i dostosujemy system do swojej firmy!

umów prezentację