background

Zobacz dlaczego wdrażamy naszym klientom systemy enova365
i Comarch ERP Optima

Jest wiele systemów ERP do zarządzania firmami.

My wybraliśmy enova365, zintegrowany i w pełni mobilny system do zarządzania Twoją firmą.

Zobacz dlaczego wybraliśmy właśnie te systemy

Umów się na pokaz Demo umów się na Analizę

Sprawdź jakie korzyści daje Ci nowoczesny system

System ERP taki jak enova365 sprawi, że zarządzanie Twoją firmą stanie się znaczne prostsze, dzięki kontroli jaką dadzą Ci zaawansowane narzędzia analityczne.


Główne korzyści jakie zyskasz wprowadzając system ERP do sprawnie działającej firmy:

- zaoszczędzisz pieniądze, usprawniając procesy biznesowe
działania pracowników każdego szczebla od zarządu po pracowników działów handlowego czy serwisu będą zintegrowane we wspólnej bazie danych. Wszyscy będą pracować na wspólnych danych, które są na bieżąco aktualizowane przez każdą osobę w firmie. Unikniesz przestojów, pomyłek i niepotrzebnej pracy, która kosztuje pieniądze.

- zaoszczędzisz czas, dzięki zdalnemu dostępowi do systemu dla wszystkich pracowników
praca zdalna za pośrednictwem smartfona lub tabletu to dzisiaj standard. Będziesz mieć dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia.

- zwiększysz dochody, podnosząc poziom obsługi swoich klientów
zwiększysz szybkość pracy i obsługi klientów, usprawnisz realizację zleceń. System przyczyni się do przyspieszenia procesu sprzedaży, dzięki czemu zyskasz zadowolenie Twoich klientów. Będzies mógł również ograniczyć koszty związane z magazynem. Stworzysz narzędzie do kontroli zapasów magzynowych.
W konsekwencji pozwoli Ci to zwiększyć sprzedaż.

- uprościsz obsługę swoich pracowników w zakresie kadr i płac
usprawnisz pracę działu kadrowego poprzez dostęp pracowników do ich danych z telefonu lub komputera w domu. Złożenie wniosku urlopowego, kontakt z kierownikami poszczególnych działów będą mieli teraz w dowolnej chwili.

- zyskasz kontrolę nad księgowością i analizami Twojej firm
klucz do Twojego "świętego spokoju". Rozwiązania zapewniające prawidłowe rozliczanie z urzędami, kontrolę nad zobowiązaniami i należnościami i możliwość dotarcia do wszystkich kluczowych danych finansowych Twojej firmy.

- przestaniesz czekać na księgową żeby otrzymać dane finansowe na temat kondycji swojej firmy
mając pod ręką wszystkie dane finasowe łatwiej będziesz mógł wziąć kredyt lub leasing.

background

Czy Mobilne rozwiązania systemów ERP są dla Ciebie

Jaki jest najmądrzejszy scenariusz rozwoju Twojej Firmy?

W momencie kiedy Twój system w biurze funkcjonuje poprawnie możesz pomyśleć o tym, aby dać sobie dostęp zdalny do Twojej bazy danych, do całego systemu i do wszystkich narzędzi analitycznych. Żebyście Ty i Twoi pracownicy nie musieli być w biurze, aby w pełni korzystać z możliwości systemu.

background

Kiedy system ERP w chmurze?

Przyszłościowy scenariusz rozwoju Twojej firmy.

Chcesz zarządzać firmą z dowolnego miejsca?
Zapewnij sobie oszczędność, bezpieczeństwo i ciągłość funkcjonowania firmy. Nie martw się o zakup nowego serwera. Pomyśl o chmurze.
Chmura daje Ci wszystkie możliwości o których wspominaliśmy wcześniej łącznie z mobilnością, ale nie musisz mieć i utrzymywać własnej infrastruktury sprzętowej. Daj zdalny dostęp dla swoch pracowników do systemu Twojej firmy w chmurze.

Tworzymy dedykowane rozwiązania dla

Elastyczne budżety, opowiedni poziom bezpieczeństwa, stopień skomplikowania i możliwe opcje systemu są zróżnicowane w zależności od tego jakie masz wymagania.

Wybierz poniżej moduły, które Cię interesują.

Mamy doświadczenie w opracowaniu indywidualnych wdrożeń z uwzględnieniem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, dużych firm i instytucji publicznych.

Wybież rozwiązanie dla Siebie:


Wybierz jaką masz Kategorię Firmy:

Poznaj systemy, które wybraliśmy

Poznaj cechy i zalety systemów enova365 i Comarch ERP Optima

image

System otwarty dający ogromną swobodę!

Otwarty system na którym stworzysz praktycznie każde rozwiązanie dla Twojej firmy

enova365 to system otwarty, umożliwiający stworzenie nawet bardzo zaawansowanych rozwiązań teraz lub w przyszłości. Wydaje się na początku systemem bardzo skomplikowanym, ale daje dużą elastyczność w procesie wdrożenia i później w rozwoju systemu.

Łączy łatwość obsługi z ogromem możliwości, które powinien oferować dobry system ERP. Oprogramowanie w chmurze, dostępne przez przeglądarkę internetową czy smartfon, to naturalny kierunek rozwoju tego systemu.

Skalowalność i modułowość pozwala dopasować system enova365 do aktualnych potrzeb oraz daje przestrzeń do niestandardowych rozwiązań. Wraz ze wzrostem firmy istnieje możliwość poszerzenia funkcjonalności, co ważne bez konieczności wymiany systemu.

Dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych – oznaczonych kolorami: srebrnym, złotym i platynowym – tak, aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorstwa łatwo rozwijać system, a przejście między ich wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji, za różnicę w cenie.

Zobacz dlaczego wybraliśmy enova365

Comarch ERP Optima to sprawdzone łatwe w użytkowaniu rozwiązanie

W przeciwieństwie do enova365, system Comarch ERP Optima jest systemem bardziej zamkniętym, ale za to wygodniejszym w obsłudze. System właściwszy dla firm, które dokładnie wiedzą czego chcą i nie planują skomplikowanych wdrożeń i zmian.

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurze, dzięki czemu możesz kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet. Dzieki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Z pomocą Comarch ERP OPTIMA możesz zarządzać zasobami i procesami biznesowymi firmy takimi jak: sprzedaż, zakupy, zamówienia, produkcja, magazynowanie, zasoby ludzkie (kadry, płace, czas pracy itd), obieg dokumentów, analityka i raportowanie. Comarch ERP Optima pomaga zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi przedsiębiorstwa oraz generują wspomogające Twoje decyzje raporty.

Zobacz dlaczego wybraliśmy Comarch ERP Optima


image

System zamknięty, ale prostszy w użytkowaniu

Zanim wdrożysz system

Spotkaj się z nami. Zrobimy Analizę przedrożeniową w Twojej Firmie. Określimy Twoje potrzeby biznesowe, a dopiero potem dobierzemy dedykowane rozwiązanie pod Twoją firmę i do tego zaoferujemy Ci opiekę informatyczną.

background

Analiza Twojego Przedsiębiorstwa

Jeśli wiesz czego wymagasz od systemu, masz konkretne wymagania i jesteś gotowy na jego wdrożenie, to umów się z nami na przeprowadzenie Analizy Przedwdrożenowej.


Zanim cokolwiek wdrożysz i zanim kupisz jakikolwiek system do prowadzenia Firmy, zrób najpierw Analizę potrzeb. Unikniesz w ten sposób inwestycji w nieodpowiedni dla Twojej firmy system ERP.

UMÓW SIĘ NA ANALIZĘ

Wypróbuj zanim kupisz

Wersja demonstacyjna systemu enova365.

background

Wersja demo systemów

umów się na pokaz DEMO

Przed konsultacją wyślemy Ci wersję demo, żebyś mógł ją zainstalować abyśmy mogli przeprowadzić poprawną prezentację systemu.
Znając Twoje oczekiwania przygotujemy odpowiednią prezentację, abyś mógł szybciej i sprawniej zobaczyć interesujące Cię opcje systemu bez zbędnych dodatków.

Przeprowadzimy Cię przez system


Możesz zacząć pracę na wersji demo, a wszystkie dane, które wprowadzisz pozostaną w całości po zakupie pełnej wersji oprogramowania.