background

BITSerwery
potrafimy Ci pomóc z serwerami

zainstaluj serwer w firmie ze wsparciem specjalistów

Wyślij pytania o serwery

Sprawdź jakie korzyści zyskasz gdy zdecydujesz się na lepszy serwer


Najważniejszą korzyścią jest to, że biorąc od nas system ERP lub korzystając z naszych usług konsultacyjno-wdrożeniowych, najrozsądniej będzie jeśli maszyna na której będą znajdowały się system ERP, które dla Ciebie wdrażamy i optymalizujemy, będzie maszyną przez nas dostarczoną i przez nas obsługiwaną.

Dzięki temu jej efektywność i kompatybilność z wszystkimi narzędziami będzie gwarantowana. A jeżeli korzystasz z naszych usług abonamentowych to otrzymasz możliwość obsługi w ramach naszego serwisu również serwera i dzięki temu będzie ona dla Ciebie dużo tańsza.

Nietypowa historia BITSerwery


Wtorek, późne popołudnie, patrzę na telefon, a tu dzwoni nasz stały dobry Klient: „Arkadiusz, może znasz kogoś, kto potrafi dostarczyć i skonfigurować nam lepszy serwer? Nie mam już siły z tymi przestojami, zamulaniem i pseoudoadministratorami?”

Trochę dziwi mnie to pytanie, bo od kilkunastu lat dostarczamy i konfigurujemy Klientom serwery, więc odpowiadam:
- „Ale wiesz, że my możemy to dla Ciebie zrobić, no chyba że nie chcesz…”
- „Jak Wy?” - odpowiada zdziwiony Klient.
- „To wy robicie w serwerach? Dlaczego ja o tym nic nie wiem?!”

Okazało się, że większość klientów działu oprogramowania ERP i serwisu komputerowego nie wiedziało, że mamy duże doświadczenie w serwerach. W końcu nie wszyscy Klienci ERP przekonali się już do chmury i gdzieś im ten system musimy wdrożyć uruchomić. Specjalizacja w serwerach była naturalną dla nas drogą.

W związku z tym, że od wielu lat sprzedajemy, konfigurujemy i wdrażamy serwery, uruchomiliśmy nową markę BITSerwery

Arkadiusz Zamarja, BIT Serwis

background

Dlaczego powinieneś kupić LEPSZY serwer?

Aby oszczędzić i zyskać wsparcie i pomoc specjalistów

Możesz zarządzać firmą z dowolnego miejsca. Możesz zapewnić zdalny dostęp dla Twoich pracowników do zasobów Firmy. Przyszłość Twojego serwera to na pewno CHMURA, ale póki Twoje potrzeby nie wzrosną i będziesz użytkował serwer stacjonarny to możesz liczyć na nasza pomoc.

Pomożemy Ci wszystko skonfigurować, a później zapewnimy niezbędne wsparcie, bezpieczeństwo i ciągłość funkcjonowania firmy.

Jaki serwer powinieneś wybrać do firmy?


Tworząc markę BITSerwery dajemy Ci możliwość zakupu lepszego serwera, który spełni wymagania małych i średnich firm.

Co zyskasz kupując lepszy serwer:

- Dobry markowy producent, zapewnia wymaganą jakość podzespołów
Wszystkie podzespoły wchodzące w skład serwera są dobrane i przetestowane pod względem zapewnienia kompatybilności. Masz pewność, że są tak dobrane aby serwer miał jak największą efektywność pracy. Producent dają np. 3 lata gwarancji stosuje podzespoły najlepszej klasy, nie zapewnia najniższej ceny oszczędzając na jakości użytych podzespołów.

- Wybierz gwarancję na miejscu,
Wybierając gwarancję producenta na miejscu w Twojej siedzibie, zapewnisz sobie pewność obsługi naprawy gwarancyjnej nawet przez 3 lata. Resztę usług damy ci my, ale to producent na gwarancji zapewnia szybką możliwość naprawy na miejscu w Twojej firmie.

- Markowy producent zapewnia
Możliwość aktualizacji sprzętowej serwera, wymianę dysków, dołożenie ramu przez okres kilku lat od zakupu. Pamiętaj jednak że inwestowanie już w kilku, kilkunastoletni serwer nie ma sensu i czasami zakup rozwiązania na wyrost z założeniem, że będzie działał serwer przez 10 lat nie ma sensu - zmieniają sie parametry standardy i nie da się raczej zaplanować zakupu serwera na jakies 10 lat.

- Wsparcie serwisu na miejsu
I tutaj jest rola naszej firmy. Mimo, że wykupiłeś gwarancję producenta, to i tak nasza pomoc często jest niezbędna. Masz bezpieczeństwo, bo wiesz, że jesteśmy na miejscu w Olsztynie i zawsze pomożemy gdy coś się stanie z serwerem. Po sprzedaży uruchamiamy, wdrażamy system i konfigurujemy użytkowników, a potem w trakcie użytkowania służymy pomoca i zapewnimy niebędny serwis dla Twojego serwera.

Poznaj lepsze serwery, które sprzedajemy i wdrażamy

Wybrane konkretne serwery z oferty poniższych marek spełniają oczekiwania większości naszych klientów i charakteryzują się najlepszą jakością i bezawaryjnością pracy.

Wybierz rozwiązanie dla siebie:

image

Serwery DELL

Serwery DELL

Dell od kilku lat jest liderem w rankingach niezawodności sprzętu co czyni te serwery godnymi polecenia dla najbardziej wymagających użytkowników.

Serwery Dell to elastyczność zarządzania od małych baz danych aż po centra kryzysowe w dużych firmach. Pozwalają one usprawnić administrowanie firmą z dowolnego miejsca dzięki zdalnemu zarządzaniu, pomagają zredukować koszty utrzymania sprzętu, a także odpowiednio zabezpieczyć dane w przedsiębiorstwie.

Dodatkowo według wielu niezależnych badań i raportów – Dell jest również liderem w zakresie obsługi gwarancyjnej i serwisu. Każdy zakupiony sprzęt posiada „Service Tag” – unikalny, indywidualny numer dzięki któremu jest możliwa weryfikacja parametrów sprzętu, zakresu oraz okresu gwarancji. Dla najbardziej wymagających klientów producent oferuje unikalną i niezawodną gwarancję – Next Business Day. Oznacza to, że Twój serwer Della w razie potrzeby będzie naprawiany przez producenta następnego dnia roboczego po zgłoszeniu usterki i to najczęściej w Twojej firmie.

Serwery HP

Firma HP, czyli Hewlett Packard, to drugi chyba najbardziej znany producent naświecie. Z tego co pamiętamy, serwery robią od zawsze. HP stosuje innowacyjne rozwiązania a jako największe zalety klienci wymieniają: skalowalność, niskie koszty i łatwość obsługi.

Podobnie jak w przypadku serwerów Dell, serwery HPE są dostępne w rozwiązaniach stelażowych (rack) do szaf serwerowych oraz wieżowych (tower). Każdy z modeli serii HPE ProLiant jest zoptymalizowany pod kątem zastosowania w małej, średniej lub dużej firmie. Producent stosuje najnowsze procesory firm Intel i AMD i stale rozbudowuje konfiguracje pod potrzeby poszczególnych segmentów firm, przedsiębiorstw i instytucji.


image

Serwery HP

image

Serwery LENOVO

Serwery LENOVO

ThinkServer to autorska rodzina stacji roboczych firmy Lenovo opracowana z myślą o zastosowaniach wymagających dużej mocy obliczeniowej. Pierwsze serwery tej marki trafiły na rynek już w 2008 roku. Wyróżniają się one wydajnością dzięki nowoczesnym procesorom Intel Xeon najnowszej generacji w jedno- i dwuprocesorowych konfiguracjach oraz profesjonalnym kartom graficznym NVIDIA Quadro oraz 3 letnią gwarancją producenta z serwisem na miejscu.

Lenovo w swojej ofercie posiada najmniejsze stacje robocze na świecie jak i zajmujące niewiele miejsca SFF a także większe typu tower. Posiadają one certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania (ISV) oraz są niezwykle energooszczędne i ekologiczne.

background

Już wiesz jaki serwer wybrać

Jaki jest najmądrzejszy scenariusz wyboru serwera?

Określ swoje potrzeby i wymagane zastosowania, programy, systemy, bazy danych. Ilość użytkowników pracujących jednocześnie na serwerze i ilu z nich potrzebuje się zdalnie łączyć do serwera.

Potem myślisz o skalowalności serwera. Rozwiązania techniczne dość szybko się dezaktualizują i musisz liczyć, że serwer spełni swoje potrzeby nie dłużej nż 3-5 lat. Później technologia i programy i tak zwiększą jego zapotrzebowanie na moc, czyli w Twoim odczuciu na szybkość pracy. NIe kupuj serwera z myślą, że go rozbudujesz za 5 lat. Technicznie to będzie praktycznie niemożliwe.

Zobacz jak prosto zamówisz serwer
dla Twojej firmy:

1.

Określimy Twoje wymagania i potrzeby

Możesz to zrobić sam, albo możesz się spotkać z nami na darmowych konsultacjach.
Dobierzemy rozwiązanie odpowiednie dla Twoich potrzeb. Na podstawie tego stworzymy indywidualną specyfikację Twojego serwera i najkorzystną ofertę na jego zakup.

2.

Zamawiamy Twój serwer


Wiedząc już czego oczekujesz od lepszego serwera, zamawiamy go u producenta. Czas oczekiwania to 1-3 tygodni w zależności od wybranej konfiguracji. Zdarzają się serwery dostępne od ręki, ale pamiętaj, że nie zawsze to odpowiednie serwery dla Ciebie.

3.

Uruchamiamy serwer


Po otrzymaniu serwera od producenta, uruchomimy go. Instalujemy system operacyjny, konfigurujemy wszystkie niezbędne dodatki i oprogramowanie dodatkowe, które zamówiłeś. Możemy również przegrać Twoje inne dane abyś od razu po zakupie mógł pracować jak dotychczas.

4.

Podłączamy w Twojej firmie


Etapem końcowym jest podłączenie pod Twoją sieć komputerową oraz podłączenie wszystkich komputerów i użytkowników. Następnie przeszkolenie użytkowników jeśli będzie taka potrzeba oraz konfiguracja zdalnych połączeń dla wybranych użytkowników.

5.

Opieka posprzedażowa


Po wdrożeniu serwera, otrzymasz od nas ofertę stałej lub doraźnej opieki serwisowej i wsparcia w eksploatacji serwera. Cykliczne dbanie o serwer pozoli na jego dłuższe bezpieczne użytkowanie. Współpraca ze stałym serwisem to pewność pracy Twojej firmy.

6.

Przyszłość Twojego serwera


Współpracując z nami możesz liczyć na to, że pomożemy Ci w niedalekiej przyszłośći na rozwoju i ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu serwera. Zapewnimy modernizację i możliwość migracji danych do chmury. Bo niestety Twój serwer nie będzie wiecznie "młody". I na dzisiaj nie wiemy jaka jest jego przyszłość.

background

Jeśli masz pytania odnośnie serwerów

Staramy odpowiedzieć się na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin.
Wyślij nam swoje zapytanie ofertowe:

Jeśli wiesz czego wymagasz od serwera, masz konkretne specyfikacje i jesteś gotowy na jego wdrożenie, to wyślij do nas zapytanie.

Otrzymasz od nas indywidualną konfiguracje i specjalną cenę na serwer. Taką wycenę zrobimy po wstępnej rozmowie i po analizie Twoich potrzeb w tym zakresie.

Napisz do nas lub po prostu zadzwoń, jełsi masz pytania o serwery.

Zadzwoń: 89 535 95 94