Najlepszy system dla Twojej Firmy

ENOVA jest jak żywy organizm, który odwzorowuje przedsiębiorstwo. Gdy firma się rozwija - ENOVA rośnie razem z nią. Można rozszerzyć funkcjonalność ENOVY w każdej chwili. To system zintegrowany, rozbudowa o kolejne moduły jest możliwa od ręki. 

Enova365 jest systemem zaawansowanym technologicznie, otwartym na wszystkie potrzeby współczesnego biznesu. Jako dobry system ERP oferuje łatwość obsługi i jednocześnie dostarcza ogromne możliwości. Wspiera zarządzanie firmą i zapewnia optymalizację procesów zachodzących w firmie. Pozwala planować podejmowane w firmie działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień. Raporty i zestawienia tworzymy dzięki enovie pod każdego klienta zgodnie z jego potrzebami.

System dla Firmy z dowolnej branży

Comarch ERP Optima to obecnie najpopularniejszy system na naszym rynku. Program dla małych i średnich firm z dowolnej branży. Składa się ze zintegrowanych modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Od handlu poprzez serwis, CRM i sprzedaż w internecie do kadr, płac i księgowości. Na tym systemie pracuje już ponad 50 000 Klientów, co klasyfikuje Comarch ERP Optima jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm.