• NASZĄ DEWIZĄ JEST JAKOŚĆ!

    Specjalizujemy się w profesjonalnej naprawie laptopów

Kilka słów o nas

Firma BIT SERWIS od początku działalności związana jest z Olsztynem.

Nasza historia działalności od 1989 roku, to spore grono zadowolonych firm i osób prywatnych, które stale obdarzają nas swoim zaufaniem dokonując zakupów od wielu już lat. Niektórzy zostali naszymi znajomymi nie tylko w sprawach biznesowych.

Szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy komputerowej? Sprawdzonego serwisu? Oprogramowania dla swojej Firmy?

Dobrze trafiłeś! Firma komputerowa BIT SERWIS zajmuje się sprzedażą laptopów, komputerów i oprogramowania dla firm. Prowadzimy naprawę laptopów oraz Serwis Komputerowy, wdrażamy systemy finansowo - księgowe.

Nasz zespół

Pracownicy BIT SERWIS to grono specjalistów o wykształceniu technicznym, pasjonatów komputerów, którzy od kilkunastu lat działają w branży komputerowej.

Możemy pochwalić się doskonałą znajmością branży komputerowej, wieloma osiągnięciami zawodowymi w postaci zadowolonych Klientów i ich sprawnie funkcjonujących Firm.

Nasza specjalność

To Profesjonalny Serwis Laptopów. Naprawiamy i serwisujemy wszystkie modele laptopów. Zatrudniamy elektroników i techników, którzy maja wieloletnie doświadczenie w naprawie laptopów. Używamy specjalistycznych stacji do lutowania BGA i napraw płyt głównych. Podejmujemy się również nietypowych i trudnych napraw.

W zakresie napraw laptopów współpracujemy z wieloma serwisami komputerowymi z obszaru województwa i nie tylko. Świadczymy stałe usługi napraw dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Pozwól, aby Twój Laptop poczuł się jak w Autoryzowanej Stacji Obsługi  :)

Misja Firmy

Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów oraz spowodowanie osiągnięcia sukcesu ich firm poprzez wdrażanie przez naszą firmę kompleksowych rozwiązań informatycznych w oparciu o nowoczesne, zintegrowane systemy do zarządzania firmą oraz świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Za jakością naszej pracy stoją zadowoleni Klienci.

Dostarczamy rozwiązania informatyczne dla Małych i Średnich Firm

Obsługujemy Firmy z całego terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Wdrażając systemy informatyczne dla Firm mamy do czynienia z wieloma problemami, które pomagamy rozwiązywać naszym Klientom dzięki posiadanemu doświadczeniu i dzięki możliwościom naszych systemów. Stale jesteśmy otwarci na nowe innowacyjne rozwiązania biznesowe w dziedzinie komputerów, mamy rozwiązania nowoczesne, które zapewniają naszym Klientom przewagę nad ich konkurencją, a osobom prywatnym pozwalają być w centrum nowoczesnych rozwiązań multimedialnych.

E-marketing i E-biznes to dziedziny, na które jesteśmy dzisiaj najbardziej nastawieni. Dzięki stałej współpracy z polskimi producentami oprogramowania, firmą COMARCH oraz firmą SONETA producentem systemu ENOVA, dostarczamy naszym klientom możliwość zaistnienia w internetowym e-biznesie. Począwszy od nowoczesnej aplikacji do fakturowania online, udostępnianej poprzez przeglądarkę internetową, poprzez archiwizację danych online, nowoczesny program do prowadzenia księgowości dostępny przez Internet, aż do zakładania e-sklepów wiążących sprzedaż tradycyjną z niezbędną koniecznością zaistnienia firm w internecie.
 

Pamiętajcie, siła Firmy drzemie w Internecie.

My mamy najnowocześniejsze rozwiązania dla firm prowadzących swoją działalność przez Internet. Zapraszamy do konsultacji z naszym działem wdrożeń systemów.

Zobacz naszą stronę działu wdrożeń systemów ERP: Programy dla Firm

 

Poszukujemy pracowników - potrafisz naprawiać laptopy? Jesteś specjalistą w innej dziedzinie?