UŻYWANE

Komputery i laptopy

Poleasingowy i używany sprzęt komputerowy: komputery, laptopy, tablety i monitory.

Dostępność

Na stałe posiadamy w sprzedaży firmowe komputery, które pochodzą z firm lub są tak zwanym sprzętem poleasinowym, czyli pochodzącym z wyprzedaży i likwidacji sprzętu w firmach. Najczęściej są to komputery typu desktop firm DELL, HP, LENOVO  oraz notebooki tych firm. 

Wszystkie używane komputery i laptopy są przez nas czyszczone, sprawdzane i konfigurowane wraz z instalacją w pełni oryginalnego systemu operacyjnego Windows w wersji refurbished przeznaczonych do używanych komputerów ponownie wprowadzanych do sprzedaży. Na używane komputery udzielamy pełnej gwarancji oraz wystawiamy fakturę VAT 23%.

 

Konfiguracja i wydajność

Typowa konfiguracja to procesor dwurdzeniowy Intel Pentium D lub Intel Core 2 Duo, dysk twardy to minimum 80-250 GB, a pamięć RAM minimum 1-2 GB.

Konfigurację komputera lub laptopa można dowolnie rozbudować. Konfigurujemy takie komputery pod zamówienie łącznie z wymianą dysku twardego czy też systemu operacyjnego. Do takich desktopów mamy równiez używane mkonitory LCD znanych firm.

Kilkuletnie komputery używane są doskonałą alternatywą cenową do nowych zestawów. Kosztują od 400 złotych brutto w górę. W zupełności mogą spełniać podstawowe zadania w firmie lub służyć do serfowania po internecie.

Zapytaj o dostępne konfiguracje

Jesteś zainteresowny zakupem używanych laptopów i komputerów? Napisz to podeślemy Ci co jest dostępne na magazynie.

Jeśli szukasz czegoś innego - napisz do nas maila ze swoimi wymaganiami. Chętnie przygotujemy ofertę.